Unieke vergaderruimtes bij De Basiliek in Appingedam
Restaurant de Basiliek biedt u unieke vergaderruimtes op een prachtige locatie: de oude Sint Nicolaaskerk in Appingedam! Op deze indrukwekkende locatie kunt u terecht voor al uw vergaderingen. Wij kunnen groepen tot wel 150 personen kwijt en we kunnen zorgen voor zowel lunch en diner als borrelhapjes en drankjes. Neem gerust contact met ons op om uw plannen te bespreken. Wij bespreken uw wensen graag om een passende offerte te maken!
- Indrukwekkende en unieke locatie
- Verhuur voor groepen én vergaderingen
- Gemakkelijk bereikbaar voor heel Noordoost-Groningen
- Nauwe samenwerking met u
- Wij leveren maatwerk
Vergadering Aanvragen
Vergadermogelijkheden
Wilt u vergaderen op een unieke locatie in Appingedam? Wij beschikken over verhuurruimtes en de mogelijkheden om u compleet te ontzorgen! Van supersnel internet tot grote tv-schermen. Uiteraard kunt u dit alles combineren met lunch en/of diner. In de prachtige kerk hebben wij drie mooie verhuurruimtes beschikbaar:
- De voormalige kosterij: tot 20 personen
- De bovenzaal van de kerk: tot 20 personen
- Het sfeervolle restaurant/de kerk: tot 100 personen
Bel en plan de vergadering
Vergaderarrangementen
We bieden verschillende vaste vergaderarrangementen voor onze verhuurruimtes aan. De prijzen hiervan lopen van € 12,50, waarbij koffie en thee samen met petitfours en huisgemaakte cake wordt geserveerd, tot € 45,00 waarbij koffie, thee, een 4-gangendiner en bonbons worden geserveerd. De koffie en thee is altijd onbeperkt en de prijzen zijn inclusief de huur van de vergaderruimtes.
Vergadering Aanvragen
Vergaderarrangement 1 ( € 12,50 p.p. )
- Koffie-thee
- petit fours en huisgemaakte cake
vergaderarrangement 2 ( incl. lunch groep < 10 personen à € 24,50 p.p. )
- koffie-thee-petit fours
- "12-uurtje De Basiliek"
- (soep van de dag-bourgondische kroket-broodje carpaccio, gerookte zalm of geitenkaas)
Vergaderarrangement 3 ( incl. lunch en diner à € 60,- p.p. )
- koffie-thee-petit fours
- 3 gangen lunch
- voorgerecht
- hoofdgerecht
- nagerecht
- koffie met bonbons
Huur vergaderruimte voor de duur van:
- 2 uur € 60,-
- 4 uur € 80,-
- 6 uur € 100,-
Alle vergaderarrangementen zijjn inclusief vergadermaterialen en onbeperkt koffie, thee, karaffen water
Exclusief eventuele dranken bij lunch of diner
Vergadering Aanvragen